Bėgimo batai moterims

adidas WMNS Energy Boost ESM

Ypatinga kaina 50,00 Eur Kaina 120,00 Eur

adidas visus savo gerbėjus nustebino prieš metus pristatę Boost technologiją. Tuo metu atrodė, kad aukšÄiau kilti nėra kur, tačiau apžiÅ«rint naujuosius adidas Energy Boost 2 ESM darosi panašu, kad kompanija dar turi paruošusi ne vieną malonią staigmeną bėgimo entuziastams.

Pirmiausiai šiuose batuose panaudota ESM (engineer stretch measures) technologija, kuri prisitaiko prie kojos judesių, taip sukuriant kuo natÅ«ralesnį judėjimo pojÅ«tį. Taip pat TORSION SYSTEM suteikia kojai stabilumo. Galiausiai batuose naudojama adidas Boost sistema, kuri padeda atletui sunaudoti mažiau energijos treniruočių metu. Pade naudojamos minkštos pagalvėlės, kurios suteikia patogumo. adidas Boost bateliai, skirtingai nei kiti batai gaminami su EVA putomis, savo teigiamų savybių nepraranda esant šilumos svyravymui. Todėl jie tinkami tiek vasaros, tiek ir žiemos treniruotėms.

,,Aš taip džiaugiuosi, kad šie batai yra sukurti mÅ«sų kompanijos, tai tas gaminys, kurio kÅ«rimas užtruko 30 metų ir pagaliau mes jį galime pateikti vartotojams. Tai ateities batai, kuriuos vis dar tobuliname. Nuo pirmųjų Energy Boost bėgimo batų iki dabartinių Energy Boost 2 ESM didelis šuolis į priekį ir mes nesustojame" - taip teigė Mikal Peveto adidas bėgimo sektoriaus direktorius. 

adidas Energy Boost 2 ESM skirti ilgesnių distancijų bėgimui.

TORSION SYSTEM
Tai lengva vidurinės pado dalies plokštelė jungianti batelio priekinę ir galinę dalį. Ši sistema leidžia batelio priekinei ir galinei dalims judėti nepriklausomai prisitaikant prie žemės paviršiaus. Taip pat ši sistema užtikrina stabilumą.


adiWEAR®
adiWEAR® tai labai tvirta, atspari trinčiai guma, naudojama tose batelio pado dalyse, kurios labiausiai dyla.


adidas BOOST
adidas BOOST unikali sistema tai ne vien puiki išvaizda, tačiau       suteikia minkštą ir komfortišką nusileidimą ant žemės bei energijos grąžinimą į kulną.adidas TECHFIT
Adidas TECHFIT specialūs sportui skirti apatiniai rūbai. Šie rūbai yra kompresiniai, todėl gerai priglunda prie kūno. Jie greitai paskirsto ir garina prakaitą ir sulaiko kūno šilumą.


Dirbtinė oda

Dirbtinė oda
Neišsitampo
Stipresnė, lengvesnė ir patvaresnė negu natūrali oda
Atpažįstama iš vienodo grūdėto paviršiaus ir lygių kraštų (perpjovus odą)
Valymas:
Sudrėkinta šaltu vandeniu šluoste, su šiek tiek muilo, švelniai valykite paviršių. Valykite iškart po dėvėjimo, kol purvas neįsigėrė. Leiskite paviršiui savaime išdžiūti.
Negalima mirkyti vandenyje!
Negalima skalbti su skalbimo mašina ar dėti į karšto oro džiovykles!
Negalima sausinti džiovyklėje!


Mesh

Tinklelis
Lengvas ir laidus orui
Iš nailono arba poliesterio pluošto
Megztas arba austas įvairiais raštais
Tinklelio akys būna didesnės ar mažesnės; jos leidžia judėti orui
Dėl puikaus oro laidumo dažniausiai naudojamas gaminant lengvaatlečiams skirtus batelius
Valymas:
Sudrėkinta šaltu vandeniu šluoste, su šiek tiek muilo, švelniai valykite paviršių. Valykite iškart po dėvėjimo, kol purvas neįsigėrė. Leiskite paviršiui savaime išdžiūti.
Negalima mirkyti vandenyje!
Negalima skalbti su skalbimo mašina ar dėti į karšto oro džiovykles!
Negalima sausinti džiovyklėje!


Struktūrinis raštas

Struktūrinis raštas
Padas iš įvairių linijų ir raštų. Užtikrina minkštumą, patvarumą ir sukibimą.Užsakymus, gautus iki 14val. išsiunčiame tą pačią darbo dieną.

Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį. Kurjeriai prekes pristato per 1-2 darbo dienas. Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064625858)

Adidas dydžių lentelė

EUR US UK CM
36 5 2 22
36.5 5.5 2 22.5
37 6 2 23
38 6.5 2 23.5
38.5 7 2 24
39 7.5 2 24.5
40 8 2 25
40.5 8.5 2 25.5
41 9 2 26
42 9.5 2 26.5
42.5 10 2 27
43 10.5 2 27.5
44 11 2 28
44.5 11.5 2 28.5
45 12 2 29
46.5 13 2 30
48 14 2 31
Nuo didžiojo kojos piršto iki kulno
To Top