Blog'as

per puslapį
Pasirinkite didėjančią tvarką
 1. Nike M2K Tekno - nuo Monarch silueto atsispyręs modelis, kuris suerzino Kanye West'ą

  Moterims kurti Nike M2K Tekno laisvalaikio bateliai sužavėjo ir vyrus - šio modelio populiarumo banga ritasi per pasaulį ir nepalieka abejingų. Šiandien susipažinkime su kedais, kurie tapo vienos iš esminių šių dienų tendencijų, dad shoes arba ugly shoes, įprasminimu. 

  daugiau...
  0
 2. Kaip tinkamai prižiūrėti batelius vasarą?

  Skaičiuojame paskutines pavasario dienas ir pasitiksime ilgai lauktą vasarą! Natūralu, jog kelionės, festivaliai ir daug laiko gryname ore sukelia papildomų rūpesčių dėl batelių priežiūros. Susipažink su patarimais, kurie Tau padės rūpintis savo kedais vasarą!

  daugiau...
  0
 3. Chicks & Kicks / Jen Selter

  Sil pristato naują rubriką - Chicks & Kicks! Joje supažindinsime su internetą sprogdinančiomis merginomis, kurios eina iš proto dėl sneaker'ių!

  daugiau...
  0
 4. NBA kedų karai - ką krepšininkai avėjo konferencijų finaluose?

  NBA lygos sezone liko vienas neatsakymas klausimas - kam atiteks čempionų taurė? Kol laukiame finalų serijos, kuri prasidės ketvirtadienį, pasidairykime po konferencijų finalų kovas ir žaidėjų avėtus batelius. 

  daugiau...
  0
 5. 8 sportininkai, turintys išskirtines pravardes (IV)

  Visais laikais aikštėje dominuojantys arba atvirkščiai, labai prastai atrodantys sportininkai, dėl vienų ar kitų priežasčių užsitarnaudavo pravardes - susipažink su 8 sportininkais, į kuriuos dažniau kreipiamasi ne tikruoju vardu, o pravarde.

  daugiau...
  0
 6. Selena Gomez gyvenimo įkvėpta Puma kolekcija

  Pristatyta Selena Gomez x Puma batelių ir rūbų kolekcija, kurią įkvėpė būtent intensyvus atlikėjos gyvenimas. Susipažink!

  daugiau...
  0
 7. Los Andželo gatvių karalius, Nike Cortez, sosto neužleidžia

  Prieš 47-us metus gimė vienu iš svarbiausių Nike kompanijos siluetų tapę bateliai - Nike Cortez. Susipažink su išskirtiniais šio sneaker'ių kultūros deimanto istorijos faktais!

   

  daugiau...
  0
 8. Kokius batelius įžymybės renkasi šį pavasarį?

  Vieni iš didžiausių katalizatorių sneaker'ių kultūros bume - tai garsenybės, kurios renkasi laisvalaikio kedus savo stiliui. Ką žvaigždės avi šį pavasarį?

  daugiau...
  0
 9. 4 garsūs sportininkai, kuriuos išvydome Holivudo filmuose

  Sportininkai garsiuose Holivudo filmuose - jau nuo seno daugumai pažįstamas dalykas. Vaidinant matėme net legendinį Kareem'ą Abdul -Jabbar'ą. Šiandien susipažinkime su 4 garsiais atletais, kurie filmavosi filmuose!

  daugiau...
  0
 10. Naudingi patarimai Tavo mylimų kedų priežiūrai!

  Visi džiaugiamės spinduliuojančia ir nepriekaištinga naujų batelių išvaizda, tačiau svarbu prisiminti, jog norint puikią būklę išlaikyti ilgam laikui, būtina priežiūra. Susipažink su patarimais, kurie padės išlaikyti tvarkingą mylimų kedų išvaizdą ir dar ilgiau džiaugtis jais! 

  daugiau...
  0
 11. TOP 10: didžiausios NBA naujokų sutartys su sporto prekių gigantais

  Garsiausi sporto prekių ženklai perspektyvius krepšininkus išgraibsto labai greitai - šiandien susipažink su 10 didžiausių sutarčių su NBA duris atvėrusiais naujokais!

  daugiau...
  0
 12. Sports Illustrated išdalino sneaker'ių apdovanojimus

  Sporto naujienų galiūnė Sports Illustrated kasmet apdovanoja NBA lygos sneakerhead'us bei apžvelgia sezono geriausius. Susipažink su šių metų laimėtojais!

  daugiau...
  0
per puslapį
Pasirinkite didėjančią tvarką
To Top