Kojoms vyrams

McDavid HexPad kojų apsaugos 2vnt

35,00 Eur

Sudėtis:
80% nailonas / 20% elastanas

Kelio apimtis:

S:   25-30cm
M:  30-36cm
L:   36-41cm
XL: 41-48cm

Savybės ir privalumai:
• Kojų apsaugos su 9mm Hex™ technologija yra labai mėgstamos profesionalių žaidėjų
• Apsaugos dar labiau prailgintos, kad geriau priglustų prie kojų. Taip pat pridėtos apsaugos, kuriuos apsaugo nuo įsipjovimų ir įbrėžimų.
• hDc™ technologija apsaugo nuo dregmės
• Galima skalbti skalbimo mašinoje ir džiovinti džiovyklėje

HexPad

Jauskitės saugiau nei bet kada su HexPad! Itin lengva ir minkšta unikali uždarų dalelių puta atletui bet kuriame kontaktiniam sporte suteikia apsaugos ir pasitikėjimo pranašumą. Pasitelkiant aukštoss kokybės hDc™ technologiją, HexPad taip pat sugeba išvaryti ir sugerti prakaitą ar sušildyti, išlaikyti tinkamą apdengtos kūno vietos temperatūrą priklausomai nuo oro sąlygų, taip suteikiant ir papildomo komforto. Nors HexPad technologiją daug kas mėgino kopijuoti ar pamėgdžioti, McDavid HexPad vis dar yra šios srities lyderė, kurią renkasi tiek profesionalai, tiek mėgėjai. 


Nailonas
Tai sintetinis pluoštas, gaminamas iš poliamidų. Tamprus, stiprus, labai atsparus dilimui, atsparus cheminiams reagentams, geriau sugeria drėgmę ir lengviau brinksta vandenyje negu kiti sintetiniai pluoštai. Dažniausiai formuojamas iš lydalo, po to specialiai apdorojamas.
Privalumai:

Stiprus, tamprus ir elastingas dirbtinis pluoštas
Greitai džiūna
Trūkumai:
Nesugeria drėgmės


Elastanas
Elastanas gali temptis iki 500% iš savo pirminės būsenos ir pilnai atsistatyti atgal. Audiniai, kuriuose yra 1-15% elastano yra tvirti, juos kur kas lengviau prižiūrėti, jie daug mažiau glamžosi.
Priežiūra: veikiamas prakaito elastanas praranda savo elastingumą, todėl nešvarių drabužių patariama ilgai nelaikyti neskalbtų.
SVARBU: gaminius, kuriuose yra elastano, negalima skalbti su minkštikliu.


Užsakymus, gautus iki 14val. išsiunčiame tą pačią darbo dieną.

Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį. Kurjeriai prekes pristato per 1-2 darbo dienas. Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064625858)

To Top