Striukės vyrams

Nike Downtown 550 Hooded striukė

Ypatinga kaina 136,00 Eur Kaina 170,00 Eur

Sudėtis: 
pagrindinė priekinės pusės dalis: 100% poliesteris
flizelinas: 100% poliesteris
Pamušalas: pilkos anties pūkai (min 75% pūkų)
sudaryta iš gyvulinės kilmės netekstilės dalių

Šilumos lygis: 2 (vidutinis - šilta)
Oro pralaidumas:
 1 lygis (pralaidus)

550 Fill Power pūkų užpildymas
Gaminiuose su pūkais naudojama Fill Power kokybės matavimo sistema. Kuo aukštesnis Fill Power skaičius, tuo geresni yra pūkai: jie yra lengvesni, minkštesni ir geriau sulaiko šilumą. Pagal dabartinius pasaulinius standartus 400-500 Fill Power yra vidutinės kokybės pūkų užpildymas, 600-700 – labai geras pūkų užpildymas, o 800-900 yra aukščiausios įmanomos kokybės pūkų užpildymas.

Poliesteris
audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Poliesteris yra populiarus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių sąvybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai. Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu.
Privalumai:
Dirbtinis pluoštas, dažnai naudojamas sportinės aprangos gamyboje
Nesiglamžo ir yra tamprus
Stiprus ir patvarus
Trūkumai:
Blogai sugeria drėgmę


Užsakymus, gautus iki 14val. išsiunčiame tą pačią darbo dieną.

Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį. Kurjeriai prekes pristato per 1-2 darbo dienas. Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064625858)

To Top