Avalynė vyrams

adidas Originals NMD Racer Primeknit

150,00 Eur

adidas Originals NMD laisvalaikio bateliai rinkoje pasirodė 2015 m. pabaigoje, vedami naujų atradimų troškulio. NMD modelio kÅ«rybai vadovavo dizaineris Nic Galway, kurį įkvėpė visur skubanti ir daug keliaujanti šiandieninė visuomenė, itin vertinanti komfortą. Taigi labai svarbu, kad avalynė galėtų prisitaikyti prie modernaus gyvenimo bÅ«do. Taip pat Nic Galway siekė sujungti praeitį su dabartimi, todėl kÅ«rybos procese buvo daug dėmesio skiriama į adidas archyvus bei buvo panaudota detalių iš Micro Pacer, Rising Star ir Boston Super kedų. Daug dėmesio praeičiai buvo skiriama todėl, kad bendraudamas su įvairiais žmonėmis dizaineris suprato, kad adidas Originals istorija turėjo įtakos gatvės kultÅ«rai, tačiau vien tik užsilikti praetyje netikslinga, taigi kÅ«rybos procesas buvo įkvėptas praeities, tačiau orientuotas į ateitį. Taip kÅ«rybos direktosius siekė, kad visa adidas komanda didžiuotųsi savo praeities darbais, adidas istorija ir visa tai suvienijo juos naujam tikslui - NMD. NMD batelių koncepcija kultine tapo mažiau nei per metus laiko.

Visų adidas Originals NMD batelių pade panaudota adidas boost technologija, kurios pagrindinis veikimo principas: daug energijos atiduodi, dar daugiau jos gauni atgal. Boost padas su šonuose integruotomis apsauginėmis detalėmis tapo tarsi vienas iš pagrindinių atpažystamųjų NMD modelio bruožų. Tuo tarpu paviršiaus variacijų išleidžiama įvairių: nuo tinklelio iki Primeknit (vienasluoksnio audinio paviršius).

adidas BOOST
adidas BOOST unikali sistema tai ne vien puiki išvaizda, tačiau       suteikia minkštą ir komfortišką nusileidimą ant žemės bei energijos grąžinimą į kulną.    adidas primeknit
,,Gimė iš bėgikų ir sukurta greičiui (angl. Born from runners’ desire for a speed)" - tokiais žodžiais adidas pristatė dvyliką metų kurtą Primeknit technologiją.

Primeknit - tai viršutinis batelio sluoksnis, kuris yra išaudžiamas iš vieno audinio, todėl avalynė neturi siūlių. Panaudojus šią technologiją bateliai yra ypač patogūs, prisitaikantys prie kiekvienos pėdos ir ją apgaubiantys lyg antra oda. 
 

Oda

Oda
Patvari, patogi, tvirta ir laidi orui
Prisitaiko prie kojos formos, tačiau ilgainiui išsitampo
Atpažįstama iš nelygaus paviršiaus ir šiurkščių kraštų (perpjovus odą)
Valymas:
Sudrėkinta šaltu vandeniu šluoste, su šiek tiek muilo, švelniai valykite paviršių. Valykite iškart po dėvėjimo, kol purvas neįsigėrė. Leiskite paviršiui savaime išdžiūti.
Negalima mirkyti vandenyje!
Negalima skalbti su skalbimo mašina ar dėti į karšto oro džiovykles!
Negalima sausinti džiovyklėje!


Mesh

Tinklelis
Lengvas ir laidus orui
Iš nailono arba poliesterio pluošto
Megztas arba austas įvairiais raštais
Tinklelio akys būna didesnės ar mažesnės; jos leidžia judėti orui
Dėl puikaus oro laidumo dažniausiai naudojamas gaminant lengvaatlečiams skirtus batelius
Valymas:
Sudrėkinta šaltu vandeniu šluoste, su šiek tiek muilo, švelniai valykite paviršių. Valykite iškart po dėvėjimo, kol purvas neįsigėrė. Leiskite paviršiui savaime išdžiūti.
Negalima mirkyti vandenyje!
Negalima skalbti su skalbimo mašina ar dėti į karšto oro džiovykles!
Negalima sausinti džiovyklėje!


Struktūrinis raštas

Struktūrinis raštas
Padas iš įvairių linijų ir raštų. Užtikrina minkštumą, patvarumą ir sukibimą.Užsakymus, gautus iki 14val. išsiunčiame tą pačią darbo dieną.

Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį. Kurjeriai prekes pristato per 1-2 darbo dienas. Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064625858)

To Top